Szymon Krzemień – urodził się w Krakowie. Studia muzyczne ukończył na Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie prof. A. Orkisza.

Szymon Krzemień

Jest związany z Radomską Orkiestrą Kameralną od 10 lat.  Nauczyciel w szkole muzycznej im. K. Lipińskiego w Lublinie oraz prowadzący grupy wiolonczel w lubelskiej filharmonii. Założyciel Agencji Koncertów Nietypowych AKNE. W 2009 roku zorganizował koncert w 100 – lecie śmierci Mieczysława Karłowicza „Karłowicz in Memoriam”, który miał miejsce w schronisku górskim „Murowaniec” na Hali Gąsienicowej w Tatrach.

Ojciec dwóch synów Jasia i Stasia. Jego pasją jest wspinaczka, pływanie i jazda rowerem. Wraz z kolegą wymyślił grę sportową „Tenis dla ubogich”. Ostatnio zajmuje się chodzeniem na slacku oraz żonglowaniem. Ma w planach zakup 2 osobowego Katamaranu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij