Data/Czas
Data: 08/06/2019
Czas: 18:00 - 20:00


Zakończenie sezonu – Harfa
Sala Koncertowa w ZSM, Radom ul. 25-go Czerwca 70

Anna Sikorzak – Olek

Wykonawcy:
Anna Sikorzak-Olek – harfa
Robert Kabara – dyrygent
Radomska Orkiestra Kameralna
W programie m.in.
Mikołaj Hertel – Koncert na harfę elektroakustyczną i orkiestrę „Athos”
W.A. Mozart – Symfonia g-moll nr 40 KV 550

Anna Sikorzak – Olek – absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F. Chopina. Jako stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki uczestniczyła w wielu międzynarodowych konkursach i kursach harfowych, m.in. we Francji, Niemczech i we Włoszech. Od wielu lat prowadzi aktywną działalność koncertową jako solistka i kameralistka. Ma w repertuarze kilkanaście koncertów solowych. Wiele z nich wykonała po raz pierwszy w Polsce. Jako kameralistka występuje w duetach z fletem, obojem, sopranem, na dwie harfy, z perkusją i w Warszawskim Kwartecie Harfowym.

Podczas czerwcowego koncertu wraz z ROK wykona Koncert na harfę elektroakustyczną i orkiestrę „Athos”  Mikołaja Hertla, utwór inspirowany muzyką grecką. Harfa elektroakustyczna, na której gra Anna Sikorzak-Olek jest instrumentem bardzo rzadko spotykanym w  literaturze muzycznej. Mikrofony umieszczone przy każdej strunie i dwa wyjścia koncentryczne stwarzają nowe możliwości sonorystyczne i akustyczne.

To będzie z pewnością nietypowe zakończenie sezonu artystycznego 2018/2019.

Ceny biletów:
bilet normalny 20 zł,
bilet ulgowy 18 zł
Cena biletu w karnecie: 14 zł (min. 5 koncertów)

KUP BILET

MECENASI ROK:
  

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij