Data/Czas
Data: 11/11/2017
Czas: 18:00 - 20:00


Polska piosenka – Osiecka

Wykonawcy:
Iza Połońska z zespołem
Radomska Orkiestra Kameralna
W programie: piosenki Agnieszki Osieckiej w aranżacjach Leszka Kołodziejskiego, m.in. Niech żyje bal, Zielono mi, Okularnicy, Kiedy mnie już nie będzie
Iza Połońska

Nie ma idealnej recepty na uczczenie dnia 11 listopada. Zawsze należy jednak pamiętać, że jest to dzień radosny
i zwycięski, i takie przesłanie powinno mu towarzyszyć. Właśnie w tym dniu możemy sobie uświadomić, że naszą „szarą” codziennością, kiedy doznajemy chwil radości, czy smutku, ucztujemy wolność. Aby przypomnieć o tych najważniejszych sprawach, Radomska Orkiestra Kameralna postanowiła, nieco dla przełamania stereotypów, swoim melomanom przypomnieć piosenki Agnieszki Osieckiej. Piosenki do cna polskie, które mówią o zwykłych ludziach i ich zwykłym, ale niezwykłym życiu.

Projekt jest spotkaniem łódzkiej wokalistki – Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego – akordeonisty, pianisty, aranżera
i kompozytora.
Oboje od jakiegoś czas marzyli o zrealizowaniu piosenek do słów Agnieszki Osieckiej na swój sposób. Podobna wrażliwość muzyczna, a także ta codzienna, ludzka sprawiły, iż współpraca stała się prawdziwą przygodą. Wśród wielu tytułów, które wzięli na tzw. „warsztat” znalazły się m.in. takie piosenki jak: „Zielono mi”, „Na całych jeziorach Ty”, „Ja nie chcę spać”, czy „Sztuczny miód”.

Ceny biletów:
I strefa – bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 18 zł,
II strefa – bilet normalny 16 zł, bilet ulgowy 14 zł,
Cena biletu w karnecie: 14 zł (min. 5 koncertów)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij