Data/Czas
Data: 30/08/2020
Czas: 19:00 - 20:30


30.08.2020 (niedziela) godz.19:00,
W związku z zapowiadanymi opadami deszczu, koncert odbędzie się w Sali Koncertowej ROK przy ul. Żeromskiego 53.
Wykonawcy:
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:
Tańce słowiańskie A. Dvořáka
Tańce węgierskie J.Brahmsa

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wejściówki będą rozdawane w dniu koncertu (30.08.2020r.) od godz. 18:00 w Sali Koncertowej ROK przy ul. Żeromskiego 53. Ilość miejsc ograniczona.

Lato w pełni, więc znacznie przyjemniej niż pod dachem słucha się muzyki pod chmurką. W związku z tym na potrzeby konieczności sprostania warunkom jakie gotuje nam walka z wirusem, koncerty odbędą się w plenerze. Pierwszy koncert odbędzie się już 5 lipca 2020 roku (niedziela) o godzinie 19:00. Na scenie wystąpi Radomska Orkiestra Kameralna w pełnym składzie, ale w różnej konfiguracji. Usłyszą Państwo naszych muzyków w utworach kwartetowych, jak i w kwintecie. Wakacyjne koncerty będą pełne letniej, ciepłej energii. Program koncertów wypełnią kompozycje pełne optymizmu, barwy i emocji, lekkie, a jednocześnie zachwycające kunsztem muzycznym. Wszystko to dzięki utworom, które przez stulecia nie schodzą z afiszy największych sal koncertowych. Będziemy mogli usłyszeć Suitę św. Pawła G.Holsta, czy Tańce słowiańskie Antonina Dvořáka, utwory takich mistrzów jak J. Brahms i W.A. Mozart. Zapraszamy wszystkich melomanów na to wyjątkowe wydarzenie. Każdy koncert będzie obfitował w dawkę pozytywnej muzycznej energii, bo przecież nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij