Data/Czas
Data: 30/09/2017
Czas: 18:00 - 20:00


Roman Rabinovich – fortepian
Marcin Wolniewski – dyrygent
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:
Wolfgang Amadeusz Mozart – Koncert fortepianowy nr 20 d-moll KV 466,
Symfonia C-dur  KV 551 „Jowiszowa”

 

Roman Rabinowicz – fortepian

2017 rok to okrągły jubileusz 10 lat istnienia Orkiestry na muzycznym rynku Radomia, ale także całego kraju. Przez te lata Radomska Orkiestra zagrała lub zorganizowała prawie 200 koncertów w Radomiu oraz w różnych miastach Polski, na swoim koncie ma także ok. 300 audycji umuzykalniających dla dzieci i młodzieży. Każdy koncert orkiestry spotyka się z ogromnym uznaniem publiczności, bo to grupa artystów łączących entuzjazm młodości z doświadczeniem i profesjonalizmem. Wysokie umiejętności każdego członka zespołu, współpraca ze znakomitymi solistami, perfekcyjne wykonanie – to największe atuty orkiestry, która tworzy niepowtarzalne, pełne emocji, profesjonalizmu i popisu kunsztu muzycznego wydarzenia artystyczne.

Marcin Wolniewski – dyrygent
fot.Dariusz Kulesza
Taki także będzie koncert jubileuszowy. Wraz z orkiestrą zagra doskonały pianista młodego pokolenia – Roman Rabinovich. Artysta to absolwent słynnej nowojorskiej Juilliard School i Curtis Institute of Music w Filadelfii. Zwycięzca konkursu pianistycznego im. Artura Rubinsteina w Tel Awiwie w 2008 roku, regularnie zapraszany na koncerty do nowojorskiej Carnegie Hall. Muzycy zagrają pod batutą Marcina Wolniewskiego. Specjalnie dla miłośników Orkiestry w programie znalazły się przepełnione wdziękiem i wirtuozerią dzieła Mozarta: 20. Koncert fortepianowy d-moll oraz Symfonia jowiszowa.

 

Bilety w cenie 20, 18, 16, 14 zł do nabycia w Kasie ROK oraz przez internet na stronie biletyna.pl

Sponsorzy koncertu:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij