Data/Czas
Data: 01/10/2020 - 30/06/2021
Czas: 18:00 - 20:00


Muzyczne Podróże
Sala Koncertowa R.O.K.

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej koncert zostanie przeniesiony na sezon artystyczny 2020/2021. Dokładną datę podamy wkrótce. Bilety zachowują ważność.

François Ragot

Wykonawcy:
François Ragot –  wiolonczela, dyrygent
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie:
muzyka francuska i katalońska

François Ragot – ukończył z wyróżnieniem studia muzyczne w Conservatoire National w Perpignan na kierunku wiolonczela
i muzyka kameralna. Następnie przez pięć lat studiował w Paryżu u Jeana Huchota z Opery Paryskiej i Philippe’a Müllera
z Conservatoire Supérieur de Musique, zdobywając wiele nagród, w tym nagrodę Virtuoso. Ukończył studia podyplomowe w Royal College of Music w Londynie u Christophera Buntinga (który studiował u Pabla Casalsa) i zdobył nagrodę Ivor James. Obecnie mieszka w swojej rodzinnej Katalonii, gdzie wykłada w Szkole Muzycznej w St Cyprien (Francja) oraz w „Conservatori Isaac Albéniz” w Gironie (Katalonia). Od 2002 roku jest dyrektorem artystycznym «Festiwalu Tierra-Baja» w Aragonii (Hiszpania). Jest także założycielem i dyrektorem artystycznym „Formations Mare Nostrum Musicae”, w ramach którego odbywa się rocznie 40 koncertów po obu stronach granicy francusko-hiszpańskiej. François Ragot koncertował we Włoszech, Szwajcarii, Egipcie, Chinach, Argentynie i Japonii. Występował na pięciu kontynentach jako solista i dyrygent.

Ceny biletów:
I strefa –  bilet normalny 22 zł, bilet ulgowy 20 zł
II strefa –  bilet normalny 18 zł, bilet ulgowy 16 zł
Cena biletu w karnecie: 16 zł (min. 5 koncertów)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij