Data/Czas
Data: 31/12/2022
Czas: 18:00 - 21:00


SYLWESTER Z ROK – Złote lata 70-te
Sala Koncertowa R.O.K.

Wykonawcy:
Wokaliści: Patrycja Mizerska, Ewa Lachowicz, Kacper Andrzejewski;
Zespół pod kierownictwem Filipa Torresa,
Radomska Orkiestra Kameralna,

W programie:
hity zespołu Abba, m.in. Money, Money, Money; Gimme! Gimme! Gimme!; Mamma Mia; Dancing Queen oraz inne przeboje lat 70-tych, m.in. utwory Boney M oraz Bee Gees

Ceny biletów:
Przedsprzedaż (do 19 grudnia):
I strefa – bilet normalny 140 zł
II strefa – bilet normalny 125 zł
Od 20 grudnia:
I strefa – bilet normalny 160 zł
II strefa – bilet normalny 140 zł

Sylwester z ROK to gwarancja szampańskiego nastroju i niezwykłych doznań muzycznych. Tym razem mamy wielką przyjemność zaproponować Państwu nowy projekt muzyczny, który powstał w oparciu o muzykę szwedzkiej grupy wokalnej ABBA oraz innych zespołów, które w latach 70-tych królowały na światowych scenach muzycznych. Projekt ten to rozbudowane aranżacyjnie przez Filipa Torresa, dynamiczne widowisko, które ma na celu przypomnienie legendarnych przebojów z lat 70-tych, z szacunkiem dla ponadczasowych melodii, ale jednocześnie ze świeżym podejściem do aranżacji. Wśród piosenek, które będzie można usłyszeć w nowej interpretacji znajdą się takie, jak: Money, Money, Money; Gimme! Gimme! Gimme!; Mamma Mia; Dancing Queen oraz inne przeboje lat 70-tych, m.in. utwory Boney M oraz Bee Gees.

Wszystko to wraz z noworocznym kieliszkiem szampana dla swoich melomanów przygotuje Radomska Orkiestra Kameralna.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij