Data/Czas
Data: 15/05/2021
Czas: 17:00 - 19:00


ROK etnicznie
Muszla Koncertowa w Parku im. T. Kościuszki w Radomiu

Razem wspieramy kulturę – bilet cegiełka 10 zł

Etnos Ensemble

Wykonawcy:
Etnos Ensemble w składzie:
Bartosz Pacan –  klarnet,
Konrad Merta –  akordeon,
Piotr Gach –  wiolonczela,
Michał Kapczuk –  kontrabas,
Przemek Pacan – instrumenty perkusyjne
Radomska Orkiestra Kameralna

 

 

W programie:
muzyka bałkańska, polska i żydowska oraz autorskie kompozycje Etnos Ensemble w nowych aranżacjach z towarzyszeniem orkiestry

ETNOS ENSEMBLE powstał przez spotkanie czterech artystów poszukujących przestrzeni na samorealizację, których połączyła miłość do folkloru – a więc tego co piękne, proste, tętniące życiem i najbliższe duszy każdego człowieka. Połączyli tę pasję z mistrzostwem gry na instrumentach, tworząc zupełnie wyjątkowy projekt – wyrafinowany i uniwersalny w swym przekazie. Dzięki temu na scenie porwani muzycznym żywiołem, wciągają słuchaczy w swój dźwiękowy świat i nie pozwalają nikomu pozostać obojętnym na ich muzykę. Styl, który prezentują w swojej muzyce jest indywidualny i oryginalny,dlatego trudno go określić jako jeden gatunek. Dzięki temu muzycy w żaden sposób nie są ograniczeni w swojej twórczości i interpretacjach. Najczęściej w muzyce grupy można usłyszeć wpływy tradycyjnej muzyki bałkańskiej, polskiej, klezmerskiej z elementami jazzu. Potwierdzeniem wysokiego poziomu, jaki prezentuje zespół są liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte na wielu krajowych oraz międzynarodowych konkursach.

Więcej informacji o zespole na stronie: etnosensemble.com

 

Współorganizator:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij