Data/Czas
Data: 24/03/2018
Czas: 18:00 - 20:00


Koncert w ramach 22.Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena z okazji 70-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Izraelem.

Sala koncertowa ZSM w Radomiu, ul. 25-go Czerwca 70

Wykonawcy:
Israel Camerata Orchestra Jerusalem,
Avner Biron – dyrygent,
Konrad Skolarski – fortepian

W programie: L.van Beethoven – II Koncert fortepianowy B-dur op.19, B.Bartok – Divertimento, M.Lavry – By the Rivers of Babylon op.33, W.A.Mozart – Symfonia g-moll KV 550.

Israel Camerata Orchestra Jerusalem jest obecnie wiodącą orkiestrą kameralną w Izraelu. Camerata została założona w 1983 roku przez Avnera Biron, który od tego czasu jest jego dyrektorem muzycznym i stałym dyrygentem. Orkiestra wykonuje ponad 100 koncertów rocznie w Izraelu i poza jego granicami. Działalność orkiestry obejmuje koncerty, festiwale oraz unikalne projekty edukacyjne w całym kraju.
Repertuar zespołu Camerata obejmuje muzykę od baroku po współczesność. Oprócz tradycyjnego repertuaru, Camerata angażuje się w wykonania nieznanej i nowo odkrytej muzyki różnych epok, a także premiery utworów współczesnych, muzykę izraelską
i dzieła napisane specjalnie dla Avnera Biron i Cameraty.
Camerata została zaproszona na wiele tras koncertowych po całym świecie. Orkiestra z powodzeniem występowała w Europie, USA i na Dalekim Wschodzie w najważniejszych salach koncertowych m.in. Amsterdamu, Berlina, Lipska, Monachium, Bonn, Paryża, Nowego Jorku, Waszyngtonu, Los Angeles, Chicago, Alaski, Pekinu i Szanghaju.
Występy i nagrania Camerata prowadzone przez Avnera Biron zostały wysoko ocenione zarówno przez krytyków muzycznych, jak
i publiczność.

Ceny biletów:
bilet normalny 35 zł, bilet ulgowy 30 zł, bilet Rodzina Plus 28 zł.
Cena biletu w karnecie: 14 zł (min. 5 koncertów)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij