Aleksandra Talacha

Aleksandra Talacha – urodziła się w Warszawie. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie (filia w Białymstoku) w klasie prof. Włodzimierza Promińskiego. Umiejętności gry na skrzypcach doskonaliła na kursach mistrzowskich w Polsce (Łańcut) i za granicą (Festival Junger Künstler-Bayreuth). Współpracuje z polskimi orkiestrami symfonicznymi i operami, gra również muzykę do przedstawień operetkowych, projekty z muzyką filmową i tangami. Należy do formacji Alfred Hause Tango Orchestra; koncerty jazzowe, rock symfoniczny (tournee z brytyjską grupą YES). Prowadzi działalność pedagogiczną w zakresie gry na skrzypcach, mając na względzie ogromny rozwój psycho-fizyczny młodego pokolenia przez kontakt z muzyką i instrumentem. Jest członkiem ROK od 2007 r.

Prywatnie jest słodko-gorzką Wodniczką, która lubi relaks nad morzem, architekturę i sztukę oraz grywa chętnie w bilarda i nieźle jej to wychodzi

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij