Data/Czas
Data: 19/12/2020
Czas: 18:00 - 20:00


Koncert gwiazdkowy
Koncert Online – transmisja na żywo 19 grudnia 2020r. o godz. 18:00
na naszym kanale na YouTube.

 

Iwona Skwarek

Wykonawcy:
Iwona Skwarek & S’kwartet w składzie:
Iwona Skwarek – wokal,
Michał Trzpioła – gitara,
Andrzej Wartyni – gitara basowa,
Wojciech Gadaszewski – fortepian,
Jerzy Skwarek – zestaw perkusyjny
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie:
najpiękniejsze utwory z repertuaru Elli Fitzgerald w nowych aranżacjach, m.in. The Girl From Ipanema, Dream A Little Dream Of Me, Over The Rainbow, Blue Moon

Ella Fitzgerald była bez wątpienia najważniejszym głosem jazzu w tamtym stuleciu. Niepowtarzalnym, idealnym, niedościgłym. Nikt nie śpiewał tak jak Ella. Robiła z głosem to, co chciała. Te wyjątkowe emocje jakie towarzyszyły jej muzyce Radomska Orkiestra Kameralna postara się przekazać w Koncercie Gwiazdkowym.
Ograniczenia związane z epidemią koronawirusa nie pozwalają nam spotkać się z Państwem na sali koncertowej. Chcemy jednak być z Wami i przekazywać Wam radość jaką daje muzyka. Dlatego też „Koncert gwiazdkowy” będzie można obejrzeć w Internecie. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili społecznościowych.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij