Data/Czas
Data: 01/10/2020 - 30/06/2021
Czas: 18:00 - 20:00


CHOPIN – Zakończenie sezonu artystycznego 2019/2020
Sala Koncertowa R.O.K.

Z powodu obecnej sytuacji epidemiologicznej koncert zostanie przeniesiony na sezon artystyczny 2020/2021. Dokładną datę podamy wkrótce. Bilety zachowują ważność.

Wykonawcy:
Takashi Yamamoto – fortepian
Radomska Orkiestra Kameralna

W programie m.in.:
F.Chopin – Andante spianato i Wielki Polonez Es-dur op.22

Takashi Yamamoto urodził się 12 kwietnia 1983 r. w Nagano. Absolwent wydziału muzyki Uniwersytetu Toho w Tokio, gdzie uzyskał dyplom z wyróżnieniem. Pianista kontynuował naukę w klasie fortepianu Piotra Palecznego na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) w Warszawie. Uzyskał trzecią nagrodę na LVI Międzynarodowym Konkursie Muzycznym „Praska Wiosna” oraz „Nagrode specjalną im. Valentiny Kamenikovej” dla najmłodszego finanlisty konkursu (2004 r.) Laureat piątej nagrody VI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy (2004 r.) oraz laureat I Nagrody i nagrody Specjalnej za najlepsze wykonanie Chopina na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Seilera w Kitzingen (2005). W październiku 2005 r. zdobył czwarte miejsce na XV Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Ceny biletów:
I strefa –  bilet normalny 22 zł, bilet ulgowy 20 zł
II strefa –  bilet normalny 18 zł, bilet ulgowy 16 zł
Cena biletu w karnecie: 16 zł (min. 5 koncertów)

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij